Firma Logiudice Forni została założona przez Girolamo Logiudice w 1956 roku. Do dnia dzisiejszego dwa pokolenia rodziny zajmują się produkcją i ciągłym udoskonalaniem produktów.

LF promuje ciągłą innowacyjność swoich produktów, umiejętnie łącząc technologię przemysłową i rzemieślnicze tradycje. Wydajność i łatwość obsługi w połączeniu z doświadczeniem w starożytnej wiedzy pieczenia sprawiają, że nasze produkty są unikalne.

Produkcja pieców odbywa się w dwóch fabrykach, w San Bonifacio (VR) i Volpino Zimella (VR), obejmujących odpowiednio obszary o powierzchni 3000 i 4000 m2.

Logiudice Forni zajmuje się każdym etapem produkcji swoich pieców, począwszy od poszczególnych elementów, aż po końcowy montaż. Warto zwrócić uwagę na to, że LF jest producentem systemów rurowych (sprawdzanych pod ciśnieniem 800 bar).

Piece LF bardzo dobrze radzą sobie z wypiekiem tradycyjnego polskiego chleba. Dostępne są w wersjach z podmurówką: KAPPA i PRIME oraz w wersjach pierścieniowych: FOKUS i MINISTAR.

Piece wsadowe | Logiudice Forni

Maszyny piekarnicze, piec cukierniczy, piec obrotowy, wagodzielarka, urządzenia cukiernicze

Seria Fokus / Prime

Piece parowe

Piece rurowe, ceramiczno-rurowe.

Piece wsadowe | Logiudice Forni

Maszyny piekarnicze, piec cukierniczy, piec obrotowy, wagodzielarka, urządzenia cukiernicze

Seria Premium

Harmonia, kreatywność i piękno. To wartości, które zainspirowały serię Premium firmy Logiudice Forni. Produkty będące kwintesencją technologicznej doskonałości i formalnej powściągliwości. Charakterystyczny i charakterystyczny akcent wynikający z idei, że w świecie pieców piekarniczych nadszedł czas, aby postrzegać instrumenty robocze nie tylko jako narzędzia czysto praktyczne, ale jako środek do wyrażania piękna, wydajności i elegancji.

Nie możesz znaleźć produktu?
Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do nas

Biuro handlowe 61 833 54 18
Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 16.00

Serwis:  692 219 827
Opłata wg stawek lokalnych.

Napisz do nas wiadomość

Napisz za pośrednictwem formularza
Odpowiemy na Twoje zapytanie
najszybciej jak to bedzie możliwe

Warunki dostawy

Nasi partnerzy logistyczni
Jak dostarczymy 
Twoje zamówienie?

Pomoc

Pomoc i często zadawane pytania
Warunki gwarancji na maszyny i piece
Okresowe przeglądy techniczne
Pokazy i testy

  © 2021 Nurkowski Sp. z o. o. sp. k.  Polityka prywatności  |  Nota prawna  |  Regulamin